header-tennesracket-jongeren.jpg

In de zaterdagmiddagcompetitie 35-plus gemengd (Koosje Zeeders, Klaske Bottema, Elly Heerschop, Colette [ ... ]

Lees verder....

Afspraak binnen de vereniging is dat competitiespelers van de bezoekende partijen het eerste kopje koffie [ ... ]

Lees verder....
Overige berichten:
Fred   Zondervan fredzondervan@hetnet.nl 0566-650180  
Alex   Ziel alexziel@chello.nl 0566-650679  
Koosje   Zeeders k.zeeders@hotmail.nl   06-42916594
Willem   Witting w.witting@hotmail.com 0566-650061  
Eddie   Wink info@switch-akkrum.nl 0566-840603 06-51582498
Cornelie   Waterlander waterlander@ziggo.nl   651696205
Jan   Vrielink jan.vrielink@pavo.net 0566-652709  
Jan   Visser visser.vdlaan@hetnet.nl 0566-650278  
Angelique   Tuinman atuinman@kpnplanet.nl 06-30712230 06-30712230
Wim van Tricht wimvantricht@live.nl 0566-653746  
Anne   Sijbesma a.sijbesma2@chello.nl 0566-651519  
Tineke   Smit-Pentinga r.smit18@chello.nl 0566-840260 06-53251203
Alli   Smiet allileosmiet@hotmail.com 0566-651155  
Philip   Schippers philipschippers @gmail.com 0566-652260 06-51785450
Ytsen   Schaap panschaap@hotmail.nl   06-51513377
Rikus   Rudolphi info@itpolderhus.nl 06-18817351  
Frans   Rohling f.rohling@zonnet.nl 0566-650524  
Mien van der Meer-van der Wolf c.v.d.meer21@kpnplanet.nl 0566-651367  
Gerry van der Meer-Meester vande241@planet.nl 0566-688563 06-14645145
Sandra   Lettinga kroeslettinga@me.com 0566-650855  
Ruurd   Kramer kramerrj@xs4all.nl 0566-  
Willem   Kraaij willem.kraaij@gmail.com 0566-652093  
Gezina   Koning gezinakoning@hotmail.com 0566-650406 06-44960397
Nicoline   Koers nicoline_koers@hotmail.com 0566-650520  
Freek   Klijnsma f.klijnsma@kpnplanet.nl 0566-689579  
Kees   Keuning k.keuning@chello.nl 0566-652878  
Sjoerd de Jong dejong78@online.nl 0566-650906  
Merel   Jagersma mereljagersma@gmail.com 0566-623153  
Tineke   Hoogland tinekehoogland@live.nl 0566-653568  
Janke   Hof-Heida a.hof15@kpnplanet.nl 0566-652343  
Zus van der Heide-van der Wijk s.heide63@upcmail.nl 0566-651756  
Pieter   Hania info@aatrappen.nl 0566-624656  
Alex de de Haan alexjdehaan@gmail.com 0566-652880 0654-727557
Olga de Groot-Roodt o.grootroodt@upcmail.nl 0566-841946  
Nelly   Gorter-Veltman klaas_gorter@planet.nl 0566-652175  
Anneke   Goerres-Veltman a.goerres@kpnmail.nl 0566-651139  
Meinard   Fransen meinardfransen@hotmail.com   06-42916495
Remko   Dijkstra remkoencarla@kpnplanet.nl 0566-650079  
Anne   Dijkstra adijkstra2@wetterskipfryslan.nl 0566-651466  
Antiny   Boschma jelte_antiny@hotmail.com 0566-650979  
Henk de Boer h.boer750@chello.nl 0566-650345  
Jetske de Blaauw jdeblaauw@hetnet.nl   06-52140719
Maarten   Bijker bijkers@hetnet.nl 0566 651590  
Herman   Bierma h.bierma9@upcmail.nl 0566-652338  
Regien van den Berg - van Balen nioregien@hotmail.nl 0566-650878  
Janna   Atsma sietzeenjanna@hetnet.nl 0513-461226  

Nieuws rond 40 jaar tennis in Akkrum

Heaters verwarmen tennisterras

De terrasverwarming van Tennisvereniging Akkrum brandt. Anne Hof (l) en Fred Zondervan hebben de beide branders opgehangen. Tijdens de tweede wedstrijdavond van de interne woensdagavondcompetitie wordt het jubileumcadeau uitvoerig getest.

Lees meer...
Lees alle berichten >>

Agenda

30 aug 2018    19:00 - 22:30
Gezelligheidstoernooi
20 dec 2018    19:00 - 22:30
Gezelligheidstoernooi

tva winter