header-zonnepanelen.jpg
0117 Gemengd zaterdag, 4e klasse (AKKRUM 1)
01 CREAM CRACKERS 16 (21550) 09-04-2011 AKKRUM 1 - OPPENHUIZEN 3
02 JOURE 1 (07450) 16-04-2011 IJLST 1 - AKKRUM 1
03 'T NYLAN 2 (07708) 23-04-2011 AKKRUM 1 - STIENS 3
04 STIENS 3 (08805) 14-05-2011 JOURE 1 - AKKRUM 1
05 AKKRUM 1 (06056) 21-05-2011 AKKRUM 1 - DAMWÂLD 3
06 OPPENHUIZEN 3 (08433) 28-05-2011 'T NYLAN 2 - AKKRUM 1
07 DAMWÂLD 3 (06650) 04-06-2011 CREAM CRACKERS 16 - AKKRUM 1
08 IJLST 1 (09357)

0300 Gemengd 35+ zaterdag, Hoofdklasse (AKKRUM 1)
01 STIRUM 2 (22350) 09-04-2011 BILDTSE TC 1 - AKKRUM 1
02 NIENOORD 1 (22459) 16-04-2011 AKKRUM 1 - HAVELTE 1
03 IN ET HOOLT 1 (08318) 23-04-2011 STIRUM 2 - AKKRUM 1
04 SLEEN 1 (04838) 14-05-2011 AKKRUM 1 - IN ET HOOLT 1
05 HAVELTE 1 (03905) 21-05-2011 FIVELVELD 2 - AKKRUM 1
06 FIVELVELD 2 (21105) 28-05-2011 AKKRUM 1 - NIENOORD 1
07 BILDTSE TC 1 (06155) 04-06-2011 AKKRUM 1 - SLEEN 1
08 AKKRUM 1 (06056)

0775 Heren dubbel 35+ woensdag avond, 5e klasse (AKKRUM 1)
01 LAUSWOLT 3 (06403) 13-04-2011 LAUSWOLT 3 - AKKRUM 1
02 AKKRUM 1 (06056) 20-04-2011 AKKRUM 1 - KREILEN 2
03 KREILEN 2 (08417) 27-04-2011 KOLLUM 2 - AKKRUM 1
04 FRANEKER 10 (06908) 11-05-2011 AKKRUM 1 - BUITENPOST 3
05 BUITENPOST 3 (06601) 18-05-2011 AKKRUM 1 - FRANEKER 10
06 ORANJEWOUD 4 (07351) 25-05-2011 BEAMPIPERS 5 - AKKRUM 1
07 KOLLUM 2 (07500) 01-06-2011 ORANJEWOUD 4 - AKKRUM 1
08 BEAMPIPERS 5 (06734)

0776 Heren dubbel 35+ woensdag avond, 5e klasse (AKKRUM 2)
01 NOMI 6 (08656) 13-04-2011 AKKRUM 2 - ORANJEWOUD 3
02 HASKERHORNE 2 (07229) 20-04-2011 HASKERHORNE 2 - AKKRUM 2
03 AKKRUM 2 (06056) 27-04-2011 AKKRUM 2 - BOORNBERGUM 1
04 ORANJEWOUD 3 (07351) 11-05-2011 GREVELING 2 - AKKRUM 2
05 FRANEKER 9 (06908) 18-05-2011 NOMI 6 - AKKRUM 2
06 BOORNBERGUM 1 (06577) 25-05-2011 AKKRUM 2 - FRANEKER 9
07 IJLST 3 (09357) 01-06-2011 AKKRUM 2 - IJLST 3
08 GREVELING 2 (08441)
0801 Heren dubbel 45+ zaterdag middag, 2e klasse (AKKRUM 1)
01 DRIJVER'S TC 1 (64782) 09-04-2011 AKKRUM 1 - PARK BRABAND 1
02 HEETEN 1 (66464) 16-04-2011 COLMSCHATE 2 - AKKRUM 1
03 LUCTOR EMERGO 1 (64063) 23-04-2011 AKKRUM 1 - NIEUWLEUSEN 1
04 NIEUWLEUSEN 1 (68080) 14-05-2011 HEETEN 1 - AKKRUM 1
05 AKKRUM 1 (06056) 21-05-2011 AKKRUM 1 - KJLTC 1
06 PARK BRABAND 1 (64840) 28-05-2011 LUCTOR EMERGO 1 - AKKRUM 1
07 KJLTC 1 (67421) 04-06-2011 DRIJVER'S TC 1 - AKKRUM 1
08 COLMSCHATE 2 (64717)

0951 Heren dubbel 50+ donderdag avond, 2e klasse (AKKRUM 1)
01 MARSSUM 2 (07955) 14-04-2011 AKKRUM 1 - SURHUISTERVEEN 1
02 BEAMPIPERS 2 (06734) 21-04-2011 BEAMPIPERS 2 - AKKRUM 1
03 AKKRUM 1 (06056) 28-04-2011 AKKRUM 1 - WARGA 1
04 SURHUISTERVEEN 1 (08854) 12-05-2011 BONTEKOE 1 - AKKRUM 1
05 SMALHORST 1 (03251) 19-05-2011 MARSSUM 2 - AKKRUM 1
06 WARGA 1 (09118) 26-05-2011 AKKRUM 1 - SMALHORST 1
07 TEN WOUDE 1 (07401) 09-06-2011 AKKRUM 1 - TEN WOUDE 1
08 BONTEKOE 1 (07658)

0959 Heren dubbel 50+ donderdag avond, 4e klasse (AKKRUM 2)
01 SCHATZENBURG 2 (08003) 14-04-2011 SCHATZENBURG 2 - AKKRUM 2
02 AKKRUM 2 (06056) 21-04-2011 AKKRUM 2 - BEAMPIPERS 5
03 BEAMPIPERS 5 (06734) 28-04-2011 HALLUM 1 - AKKRUM 2
04 TILSTER T.C. 1 (07559) 12-05-2011 AKKRUM 2 - LEECHKAMP 2
05 LEECHKAMP 2 (06452) 19-05-2011 AKKRUM 2 - TILSTER T.C. 1
06 HERCULES 1 (08920) 26-05-2011
07 HALLUM 1 (07138) 09-06-2011 HERCULES 1 - AKKRUM 2

1620 Dames dubbel 18+ dinsdag middag, 5e klasse (AKKRUM 1)
01 OLDEBOORN 2 (08300) 12-04-2011 OLDEBOORN 2 - AKKRUM 1
02 AKKRUM 1 (06056) 19-04-2011 AKKRUM 1 - GAASTERLAND 3
03 GAASTERLAND 3 (06353) 26-04-2011 A.T.W. 5 - AKKRUM 1
04 GREVELING 2 (08441) 10-05-2011 AKKRUM 1 - FRANEKER 5
05 FRANEKER 5 (06908) 17-05-2011 AKKRUM 1 - GREVELING 2
06 TIJNJE 1 (08904) 24-05-2011
07 A.T.W. 5 (09209) 31-05-2011 TIJNJE 1 - AKKRUM 1

1622 Dames dubbel 18+ dinsdag middag, 5e klasse (AKKRUM 2)
01 DE FJOUWERE 1 (08151) 12-04-2011 AKKRUM 2 - OLDEBOORN 3
02 ORANJEWOUD 6 (07351) 19-04-2011 ORANJEWOUD 6 - AKKRUM 2
03 AKKRUM 2 (06056) 26-04-2011 AKKRUM 2 - FRANEKER 6
04 OLDEBOORN 3 (08300) 10-05-2011
05 GROUW 2 (07104) 17-05-2011 DE FJOUWERE 1 - AKKRUM 2
06 FRANEKER 6 (06908) 24-05-2011 AKKRUM 2 - GROUW 2
07 LEECHKAMP 3 (06452) 31-05-2011 LEECHKAMP 3 - AKKRUM 2

Agenda

18 okt 2019    19:15 - 23:00
Lesserstoernooi Tennis Akkrum
03 nov 2019    13:00 - 17:00
Clubkampioenschappen jeugd 2019
14 dec 2019    13:00 - 17:00
Pannenkoekentoernooi 2109

tva winter