header-tennisballen.jpg

Op deze pagina staat de indeling van de tennislessen voor senioren op de maandag, dinsdag  en de vrijdag. We hebben zoveel mogelijk rekening gehouden met ieders voorkeur en niveau.Trainer is Wilfred Meulman. Hij is bereiken via 0513-654517 of 06-54352051, de verschillende appgroepen of via de mail: trainer@tvakkrum.nl

Wil je nog meedoen? Kijk of er plaats is en app of bel met de trainer!

Bijgewerkt t/m 02-12-2018
Maandag 19.15-20.15 email
Jesca Goerres jescagoerres@hotmail.com
Anneke Veldman anneke_veldman@hotmail.com
Martijn Teela Teelamartijn@gmail.com
Ykerim Krol Ykrol@rocfriesepoort.nl
Janke Leegsma jankeleegsma@gmail.com
Marja Egberts info@marjaegberts.nl
Karien Hammink karienhammink@gmail.com
Petra Bos petra@goerres.nl
Maandag 20.15-21.15 18x
Regien van der Berg nioregien@hotmail.nl
Jan de Jong jandejong84@hotmail.com
Geert Heerschop geertheerschop@home.nl
Gezina Koning gezinakoning@hotmail.com
Henk Mulder henkmulder58@planet.nl
Jitske Dijkstra jitske55@hotmail.com
Maandag 21.15-22.15 18x
Criss Roemers criss.roemers@kpnplanet.nl
Oscar Bohlander oscarbohlander@hotmail.com
Simon van der Werf werf4@hotmail.com
Erick Kroeze erickkroeze@gmail.com
Arnold Agema arnold@agema.eu
Johan Schootstra jpstra@me.com
Wouter van Steijn Steijn1972@gmail.com
Anne Tilstra agtilstra@tilstra.nl
Dennis van Marle dennis_van_marle@hotmail.com
Dinsdag 19.30-20.30 18x
Lara Pol larapolvpk@hotmail.com
Maria Huige (Agema) m.c.huige@chello.nl
Rixt Smit smitoost@chello.nl
Boukje Ratering boukje.ratering@gmail.com
Marjanne Tolsma hoto@upcmail.nl
Marjan van Dixhoorn b.dixhoorn@upcmail.nl
Grethe Reidinga grethereidinga@gmail.com 
Geertje Schootstra info@qulotte.nl
 
Dinsdag 20.30-21.30
Lieuwe Wijma lieuwe@dyksterhuzen.nl
Laura Toro lauratoro@live.nl
Toon Bokhorst tmbokhorst@gmail.com
Meta Flikweert meta.flikweert@gmail.com
Herman Gaarman h.gaarman@upcmail.nl
Roland van der Starre rpvdstarre@gmail.com
Thialf Vermey nnb
 
Vrijdag 19.15-20.15 18x
Mark Edelijn marruk_88@hotmail.com
Niels van der Veen niels_veen16@hotmail.com
Jettina Valk jettina.valk@gmail.com
Siebe Boersma siebeb@hotmail.com
Deborah Boomsma deborahboomsma@hotmail.com
Harry Petter harry.petter@hotmail.com
Gerrie Dijkstra gerrie@mienewei26.nl
Antiny Boschma jelte_antiny@hotmail.com
Vrijdag 20.15-21.15 18x
Nicolien Koers nicoline_koers@hotmail.com
Froukje Porte froukje@creativecreatures.nl
Sandra Lettinga kroeslettinga@gmail.com
Fransiska Mast info@aatrappen.nl
Claudine Koers ckoers@hotmail.com
Natasja van den Bos natasja@pean.nl
Vrijdag 21.15-22.15 18x
Durk Kooistra info@kooistrajachtschildersbedrijf.nl
Wil Witting wil@witting.nl
Willem Kraaij willem.kraaij@gmail.com
Ruurd Kramer kramerrj@xs4all.nl
Douwe Wiebe Beek dwbeek@chello.nl
Herman Stokman hermanstokman@gmail.com

Nieuws rond 40 jaar tennis in Akkrum

Heaters verwarmen tennisterras

De terrasverwarming van Tennisvereniging Akkrum brandt. Anne Hof (l) en Fred Zondervan hebben de beide branders opgehangen. Tijdens de tweede wedstrijdavond van de interne woensdagavondcompetitie wordt het jubileumcadeau uitvoerig getest.

Lees meer...
Lees alle berichten >>

Agenda

15 dec 2018    15:00 - 18:00
Pannenkoeken toernooi
21 dec 2018    19:00 -
Kerstlesserstoernooi 2018

tva winter