header-toss.jpg

15112152 banen avond lichtmastEen recordaantal teams van Tennisvereniging Akkrum heeft zich opgegeven voor de najaarscompetitie 2019 van de KNLTB. Vijf jeugdteams en negen seniorenteams doen mee. In de tweede week van september gaan ze los. Gevolg van de grote bezetting is dat de banen in Akkrum op de meeste avonden bezet zijn, ook al omdat de lessen ook gewoon doorgaan.

 

Akkrum Damesdubbel 1 dinsdagavond
2e klas 17+, afdeling 5
Gezina Koning
Nicoline Koers
Merel Jagersma
Jetske de Blaauw
Froukje Porte

Dames dubbel Akkrum 2 dinsdagavond
2e klas 17+, afdeling 4
Elly Heerschop
Klaske Bottema
Colette Govaars
Kitty Wolf
Jitske Dijkstra
Dieke Heerschop

Dames dubbel Akkrum 3 dinsdagavond
3e klas 17+, afd. 3
Renate van der Velde
Boukje Ratering
Natasja van der Bos
Tea Rodenburg
Gerrie Dijkstra
Deborah Boomsma

Heren dubbel Akkrum 1 woensdagavond
3e klas 35+
Johan Schootstra
Erick Kroeze
Criss Roemers
Dennis van Marle

Heren dubbel Akkrum 2 woensdagavond
3e klas 35+
Arnold Agema
Anne Tilstra
Wouter van Steijn
Simon van der Werf
Remco Dijkstra 

Heren dubbel Akkrum 3
3e klas 35+
Johan Ahrends
Jan de Jong
Leo Weidenaar
Herman Gaarman
Harry Petter

8&9 Gemengd dubbel Akkrum 1 donderdagavond
2e klas 17+ Starterscompetitie
Marja Egberts
Ykerim Krol
Nienke Hosper
Anneke Veldman
Nadia Amah Apedo

Gemengd dubbel Akkrum 1 vrijdagavond
Dit team speelt zijn thuiswedstrijden op banen in andere dorpen omdat er op vrijdagavond lessen zijn.
1e klas (verzoek 2e klas)
Colette Govaars
Klaske Bottema
Rikus Rudolphi
Alex de Haan

Gemengd dubbel Akkrum 1 zaterdag
3e klas (geen leeftijdsgrens)
Sandra Lettinga
Taeke Westra
Carlo Bloem
Klaske Bottema
Jildou van der Schaaf
Fransiska Mast
Klaas Dijkstra

Jeugdteams:

Rood 2
Cas Renkema
Bjorn Jongbloed

Oranje 2
Sven Bootsma
Harm Wiersma
Thijs Bloothoofd

Oranje 1
Nils van der Meer
Ane-Egbert de Jong
Jan Jouke Schootstra
Joep Wolff

Groen 1
Wester Kamminga
Pieter Bergsma
Gerben Hannema
Roan Boersma
Joep van Rooy

Junioren (jongens 11 t/m 17)
Mats Goerres
Ridzert Teunissen
Hessel Stokman
Lieuwe Boonstra

Foto: Noordoost.nl

Agenda

21 sept 2019    09:00 - 12:00
Klusochtend
01 okt 2019
Boarnsterhim 2019
03 nov 2019    13:00 - 17:00
Clubkampioenschappen jeugd 2019
14 dec 2019    13:00 - 17:00
Pannenkoekentoernooi 2109

tva winter