16040251_Rackets_in_tas_1200x300.jpg

16120451 500 Wintercompetitie Carlo Bloem Taeke WestraTwee teams van Tennisvereniging Akkrum zijn kampioen geworden in de najaarscompetitie 2016. Het gaat om het gemengd team in de derde klasse op de zaterdag (17+) met Carlo Bloem, Fransisca Mast, Sandra Lettinga, Klaas Dijkstra, Taeke Westra en Andrea Bult. In de derde klasse op de dinsdagavond eindigde het damesdubbelteam (17+) op de eerste plaats. Daarin speelden Merel Jagersma, Nicoline Koers, Gezina Koning, Jetske de Blaauw en Frouke Porte.

 

Archieffoto: Taeke Westra (l) en Carlo Bloem speelden in het zaterdagteam, dat kampioen in de najaarscompetitie werd.

Alle uitslagen op een rijtje:

Dinsdagavond 3e klasse Dames dubbel 17+
Gerrie Dijkstra
Boukje Ratering
Renate van der Velde
Natasja van der Bos
Tea Rodenburg
Ruth Schuurman- Rozenkrantz
Petra Need

Uitslag Team Gespeeld Punten
1 T.C. Hattem 1 7 23
2 S.L.T.C. De Vliegende Bal 3 7 23
3 T.V. Woudsend e.o. 1 7 19
4 T.V. De Skearnetikkers 1 7 16
5 T.V. Akkrum 2 7 10
6 T.V. Joure 4 7 9
7 T.V. De Greveling 1 7 9
8 SVGSE, afd. tennis 1 7 3

Dinsdagavond 3e klasse Dames dubbel 17+
Merel Jagersma
Nicoline Koers
Gezina Koning
Jetske de Blaauw
Frouke Porte

Uitslag Team Gespeeld Punten

1 T.V. Akkrum 1 7 25
2 T.C. Dokkum 1 7 22
3 T.C. Goutum 3 7 19
4 W.E.S.P. 1 7 14
5 T.C. Opinoo 1 7 13
6 T.C.W. 2 7 7
7 T.C. Dokkum 2 7 7
8 Bildtse T.C. B.T.C. 2 7 5

Woensdagavond 3e klasse Heren dubbel 35+
Oscar Bohlander
Johan Schootstra
Erick Kroeze
Criss Roemers

Uitslag Team Gespeeld Punten
1 Nomi 3 6 22
2 T.C. Goutum 1 6 14
3 Bildtse T.C. B.T.C. 1 6 13
4 Oeverzwaluwen 1 6 11
5 T.V. De Skearnetikkers 2 6 10
6 T.V. Akkrum 1 6 9
7 L.T.C. IJlst 1 6 5


Woensdagavond 3e klasse Heren dubbel 35+
Anne Tilstra
Simon van der Werf
Arnold Agema
Remco Dijkstra
Wouter van Steijn

Uitslag Team Gespeeld Punten
1 T.V. Kinea 1 5 19
2 T.V. Akkrum 2 5 13
3 T.C.A. Appelscha 2 5 11
4 T.V. Mildam e.o. 2 5 9
5 T.V. De Skearnetikkers 1 5 6
6 T.V. De Horne 1 5 2

Zaterdag 3e klasse Gemengd 17+
Carlo Bloem
Francisca Mast
Sandra Lettinga
Klaas Dijkstra
Teake Westra
Andrea Bult

Uitslag Team Gespeeld Punten
1 T.V. Akkrum 1 7 29
2 T.C. Dokkum 1 7 25
3 T.V. Stiens 1 7 22
4 T.C. Jubbega 1 7 20
5 T.C. Metslawier 1 7 15
6 Smash-Oosterend 1 7 14
7 T.V. Joure 1 7 10
8 T.V. Trynwâlden 1 7 5

Zondag 2e klasse landelijk Jongens 11 t/m 17 jaar
Lennart Stokman
Jelmer Witting
Jelle Brouns
Ysbrand Dijkstra
Lieuwe Perez - Boonstra
Jorrit Kroes

Uitslag Team Gespeeld Punten
1 Bildtse T.C. B.T.C. 1 6 28
2 D.L.T.C. - Drachten 1 6 20
3 Nomi 1 6 16
4 T.V. Akkrum 1 6 8

 

Foto: Noordoost.nl

Agenda

30 aug 2020    08:00 - 17:00
Clubkampioenschappen Jeugd 2020
01 sept 2020    08:00 - 17:00
September: Clubkampioenschappen senioren 2020
07 sept 2020    08:00 - 17:00
Start KNLTB Competitie 2020
26 sept 2020    09:00 - 12:00
Klusochtend
29 sept 2020
Boarnsterhimtennistoernooi 2020 AFGELAST
25 okt 2020    08:00 - 17:00
Slotdag KNLTB Competitie 2020
12 dec 2020    13:00 - 17:00
Pannenkoekentoernooi 2020

tva winter