16040252_ballenstapel_1200x300.jpg

Op deze pagina staat de indeling van de tennislessen voor junioren. We hebben zoveel mogelijk rekening gehouden met ieders voorkeur en niveau.

Trainer Wilfred Meulman 0513-654517 of 06-54352051 of via de mail: trainer@tvakkrum.nl

Wil je nog meedoen? Kijk of er plaats is en bel met de trainer!

MAANDAG

15.10-16.00

1. Maarten van Steijn
2. Oane Seinstra
3. Boymen Wijbenga
4. Annelie Sophie Bos
5. Jean Dunant Maurits
6. Nora Schippers
 

16.00-16.50

1. Rens Oosterhof
2. Iwan Jonker 
3. Sven Goerres  
4. Mats Goerres 
5. Bastiaan Vries
6. Heiko Zijlstra
7. 
8. 
 

17.30-18.20

1. IJsbrand Dijkstra
2. Jorrit Kroes
3. 
4. Hessel Stokman
5. Jochem Witting
6. Sem de Ruiter
7. 

 

VRIJDAG

15.00-15.50

1. Gerben Hannema 
2. Folmer Hannema 
3. Emil Oosterdijk
4. Pieter Bergsma 
5. Kai Dokkum
6. Aidan Hooghiemster 
7. Roan Boersma 
8. 
 

15.50-16.40

1. Silka Schippers 
2. Hester van Leur 
3. Linde de Deugd 
4. Yente Soepboer
5. Femke Frieswijk
6.
 

16.40-17.30

1. Hessel Stokman 
2. Timo  Galama 
3. Yanniek Blaakmeer
4. Jochem Witting 
 

17.30-18.30

1. Lieuwe Boonstra 
2. Lennart Stokman 
3. Edou Snoek 
4. Jelle Brouns
5. IJsbrand Dijkstra 
6. Jelmer Witting 
7. Jorrit Kroes 

 

 
 
 
Maandag      

Vri

jdag

   
16.00 uur   16.00       16.00
Kiek Boehmer   2004   Milou Brouns   2004
Julian Vries   2003   Matthijs van der Veen   2003
Jorik Tolsma   2002   Hidde Boersma   2004
Indy Brinksma   2002   Sem Ruiter   2004
Kaylee Sirag   2001   Wybren de Boer Geerligs   2004
Meike Kroes   2003   Jellien van der Schaaf   2004
Flore Klinkert   2004   Ties Roemer    
Jesse Schuurman   2003        
    16.50        
Anika Schippers   2003       16.50
Larissa van Zwol   2002   Edou Snoek   1999
Saranya Ton   2001   Jelmer Witting   1998
Cesar Beijert   2002   Jens Mesman   1997
Jensen Postma   2002   Xander Smid   1999
Daan Eppenga   2002   Jochem Witting   2003
Niels Hania   2002   Carmen Lustermans   2003
Stijn Cuperus?   2003   Ilse vd Schaaf   2002
        Samantha vd Meer   2003
             
    17.40       17.40
Femke Koning   2000   Jelle Brouns   2000
Femke vd Berg   2000   Thom-Ivar van Dijk   1998
Isa Klinkert   1999   Ysbrand Dijkstra   1999
Tirsa vd Veer   1999   Martijn van Dijk   2000
Jesse Bosma   1999   Jesse Reitsma   2000
Mart Klinkert   2001   Florian Gunning   1998
Bram Eppenga   2001        
Yede Hijlkema   2001        
            19.00
    18.30   Ingrid Overdiep   1996
Piter Vellinga   2001   Jeske de Boer   1996
Jort Brouns   2001   Jorrit de Haan   1995
Bente de Kroon   2001   Silke de Bos   1995
Benno Brekelmans   2000   Mike Wu   1994
Bob vd Vuurst   2002   Rutger vd Meulen   1995
Elke de Vries   2000   Ineke Koning   1997
Iris Frijlink   2001   Marije Haitsma   1993
Sebastiaan Gunning   2001        
Jesse vd Veen ?   2001       19.50

Agenda

14 dec 2019    15:00 - 18:00
Pannenkoekentoernooi 2109

tva winter